Titles you rated
Little ForestRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0- WishRated ★ 2.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
MoonlightRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
Dan in Real LifeRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 5.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0