Movies
Ratings
1789
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 5.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 1.0
Wall to WallRated ★ 3.0
ElleRated ★ 3.5
UnchartedRated ★ 1.0
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.0
Three FacesRated ★ 4.0
The ThingRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Tin DrumRated ★ 3.0
NobodyRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5