Movies
Ratings
224
CocoRated ★ 4.0
The HostRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0