Titles you rated
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 3.0
Hogu's LoveRated ★ 2.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0- Ullabulla BluejjangRated ★ 1.5
Sharp2Rated ★ 2.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.5