Series
Ratings
120
The Only Girl You Haven't SeenRated ★ 3.5
The DoubleRated ★ 4.0
New Life BeginsRated ★ 4.0
Love and DestinyRated ★ 4.0
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 4.0
Love Between Fairy and DevilRated ★ 4.0
Lost RomanceRated ★ 4.0
What's Wrong with My PrincessRated ★ 3.0
Her Royal HighnessRated ★ 3.5
BlossomRated ★ 4.5
The Resilient Dr. LingRated ★ 3.5
Are You The OneRated ★ 4.0
DestinedRated ★ 4.0
Story of Kunning PalaceRated ★ 4.0
Novoland: Eagle FlagRated ★ 4.0
Love Like the GalaxyRated ★ 5.0
Secrets of the Shadow SectRated ★ 4.0
Different PrincessRated ★ 4.0
Palace Shadows: Between Two PrincesRated ★ 4.0
Money is ComingRated ★ 4.0