Movies
Ratings
415
Basic InstinctRated ★ 2.5
People and MeatRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0- MarieRated ★ 1.5
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Under the SkinRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.0
Welcome to the DollhouseRated ★ 3.0
HomeRated ★ 2.5
Park Hwa-youngRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
CobwebRated ★ 2.0