Titles you rated
Daily Dose of SunshineRated ★ 2.0
Tear Along The Dotted LineRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The ChairRated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Korea No.1Rated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 1.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
LiveRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5
Killing EveRated ★ 4.0