Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Killing RomanceRated ★ 3.5
My LoveRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
TenetRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 2.5
CloserRated ★ 4.0
Don't Breathe 2Rated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 3.5