Movies
Ratings
314
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of MilosRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 4.5
Planet HulkRated ★ 3.5
Project ARated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.5