Movies
Ratings
102
I Saw the DevilRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Once in a SummerRated ★ 4.0
Match PointRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.0
MossRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 5.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
TriangleRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 4.0
Open CityRated ★ 1.0
Big FishRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0