Titles you rated
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
A Street Cat Named BobRated ★ 4.0
EqualsRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
Dracula UntoldRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5
Step UpRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0