Series
Ratings
37
Breaking BadRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 5.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 5.0
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
HouseRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.0