Movies
Ratings
15
Our TimesRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
Nine LivesRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
Me Before YouRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.0