Titles you rated
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Knowledge Channel eRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0- New NonstopRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 5.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 5.0
LookoutRated ★ 5.0
Sweden LaundryRated ★ 5.0
JinRated ★ 5.0