Titles you rated
- The First RideRated ★ 1.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 2.5
SinnersRated ★ 2.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
My Beloved StrangerRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 3.5
The Seed of the Sacred FigRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 2.5
The Dream SongsRated ★ 0.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5- The Daechi ScandalRated ★ 2.0
Better DaysRated ★ 1.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
I WishRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 2.0