Movies
Ratings
2014
Police Story 3: SupercopRated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.0
Jingle All the WayRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 3.5
PajuRated ★ 2.0
Lee Jang-Ho's Baseball TeamRated ★ 4.0
Fly, Daddy, FlyRated ★ 1.0
Season of the WitchRated ★ 1.0
Mr. Canton and Lady RoseRated ★ 3.5
Tomorrow Never DiesRated ★ 2.0
Event HorizonRated ★ 2.0- HeartbreakersRated ★ 2.0
Step Up All InRated ★ 4.0
Hot Shots! Part DeuxRated ★ 2.0
The IsleRated ★ 1.0
Two Faces of My GirlfriendRated ★ 0.5
Low LifeRated ★ 2.5
EraserRated ★ 2.5- The 101st PropositionRated ★ 2.5