Movies
Ratings
521
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0