Movies
Ratings
1008
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
NopeRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 1.5
Jurassic World: DominionRated ★ 1.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 0.5
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 0.5
Hi! Dharma!Rated ★ 1.5
The HuntressesRated ★ 0.5
Charlie's AngelsRated ★ 0.5
xXx: State of the UnionRated ★ 0.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 1.0
High & Low The WorstRated ★ 1.0
HiGH&LOW The Movie 2: End of SkyRated ★ 1.0
High & Low The Movie 3 Final MissionRated ★ 1.0
Attack on Titan: The Roar of AwakeningRated ★ 2.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 2.0