Titles you rated
Infinite ChallengeRated ★ 3.0
6 from HiGH&LOW THE WORSTRated ★ 1.0
HiGH&LOW THE WORST EPISODE.0Rated ★ 1.0
Attack on Titan: Counter RocketsRated ★ 0.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 2.5- Initial D: Fifth StageRated ★ 2.0
- 頭文字D: Third StageRated ★ 2.0
- Initial D: Final StageRated ★ 2.0
- Initial D: Second StageRated ★ 2.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 1.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam Thunderbolt: December SkyRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam ThunderboltRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam Seed DestinyRated ★ 1.5- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 1.5
SherlockRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 2.5