Titles you rated
Alien: EarthRated ★ 2.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.0
Arcane Season 2Rated ★ 3.0- DoubtRated ★ 2.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5