Movies
Ratings
42
High School Musical 2Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Knight and DayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
My PaparottiRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.0