Titles you rated
The OutlawsRated ★ 2.5
BargainRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.0
The FakeRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
CruellaRated ★ 4.5
ResistanceRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Innocent WitnessRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 3.5