Titles you rated
Little WomenRated ★ 0.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Super BandRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Camping ClubRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Save MeRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5