Movies
Ratings
116
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
MatildaRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5