Titles you rated
Women of the SunRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 3.0
My Father is StrangeRated ★ 3.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
HeartstringsRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 4.0