Titles you rated
Mazinger Z: InfinityRated ★ 3.5
Is the Order a Rabbit?? ~Dear My Sister~Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion - AwakeningRated ★ 3.0
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
Stand by Me DoraemonRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Lupin the Third: The Castle of CagliostroRated ★ 3.5