Titles you rated
Mushi-Shi: Next PassageRated ★ 4.0- Squid Girl!Rated ★ 3.5
- ScryedRated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.5- Little Busters!Rated ★ 3.5
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 3.5- Trinity SevenRated ★ 3.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
KatanagatariRated ★ 4.0
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 3.5- Blood LadRated ★ 3.0
Joker GameRated ★ 3.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.5
Konohana KitanRated ★ 3.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.5- 여고 생 수다클럽 앙코르Rated ★ 4.0
- 여고생 수다클럽Rated ★ 4.0