Movies
Ratings
653
The French DispatchRated ★ 4.5
Four ChristmasesRated ★ 2.0
Last ChristmasRated ★ 1.5
Blue Gate CrossingRated ★ 4.5
BeginnersRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 2.5
The RunawaysRated ★ 1.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 2.0
JokerRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Isle of DogsRated ★ 3.5
While We're YoungRated ★ 2.5
WonderRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Christopher RobinRated ★ 3.0
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0