Series
Ratings
94
Bates MotelRated ★ 2.5
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
This Is UsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
TouchRated ★ 4.0
Alias GraceRated ★ 2.5
The Good WifeRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 2.5- New GirlRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 5.0
New GirlRated ★ 5.0
This Is UsRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 4.5
The Good WifeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
American Horror StoryRated ★ 3.0