Movies
Ratings
279
TenetRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.0
ItRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
Big Ass Spider!Rated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
The Incite MillRated ★ 2.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0- The Floating CastleRated ★ 3.5
One Missed Call 3: FinalRated ★ 1.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 4.0
First BloodRated ★ 4.0