Series
Ratings
31
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 2.5
Dragon Ball ZRated ★ 4.5
Dragon BallRated ★ 4.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
Love Strikes!Rated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 3.0
Tower of SandRated ★ 3.0- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0- MOZU Season1 ~百舌の叫ぶ夜~Rated ★ 4.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0