Series
Ratings
35
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Lupin the Third: The Woman Called Fujiko MineRated ★ 4.0
Michiko & HatchinRated ★ 4.5
Samurai ChamplooRated ★ 5.0
NisemonogatariRated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 5.0
Ping Pong the AnimationRated ★ 4.0
Eden of the EastRated ★ 5.0
Tokyo Magnitude 8.0Rated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 5.0
ERASEDRated ★ 4.5
BakemonogatariRated ★ 5.0
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0
Guilty CrownRated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.5
ChihayafuruRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.0
Hell GirlRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 4.5