Titles you rated
HypnoticRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Tabekko Doubutsu: THE MOVIERated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.0
One DayRated ★ 3.0
Gladiator IIRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 4.0
Cars 3Rated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.5
The BeachRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Cold FishRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
TwistersRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Kingdom: Return of the Great GeneralRated ★ 3.5
The Black DemonRated ★ 2.5