Series
Ratings
19
Orb: On the Movements of the EarthRated ★ 4.0
UploadRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Dragon BallRated ★ 3.0- ドラえもんRated ★ 3.0
Buzzer BeatRated ★ 4.0- 꿈을 이뤄주는 코끼리Rated ★ 3.5
Tower of SandRated ★ 3.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
Nodame CantabileRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Girl & Three SweetheartsRated ★ 2.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- Umizaru EvolutionRated ★ 3.0