Series
Ratings
371
CSI: NYRated ★ 5.0- MonsterRated ★ 4.0
- The Boryo BoxRated ★ 4.5
- アニメで分かる心療内科Rated ★ 5.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.0- バオー来訪者Rated ★ 5.0
The Twelve KingdomsRated ★ 4.5- DevilmanRated ★ 4.0
The Disappearance of Nagato Yuki-chanRated ★ 5.0
エンジェル・ハートRated ★ 1.5
Kimba the White LionRated ★ 1.5
City Hunter Season 1Rated ★ 5.0
City Hunter Season 2Rated ★ 5.0
City Hunter Season 4Rated ★ 5.0- Record of Lodoss WarRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 2.5
Emergency Room 24 HoursRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.5
H2Rated ★ 2.5