Titles you rated
The AmateurRated ★ 2.5
WheelmanRated ★ 2.0
The SubstanceRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
HustleRated ★ 4.0
Spy GameRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.0
Rebel RidgeRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
The Last Kingdom: Seven Kings Must DieRated ★ 3.0
The RaidRated ★ 3.5
Pain HustlersRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Mr. BrooksRated ★ 3.5
Gerald's GameRated ★ 2.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0