Titles you rated
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.0
The PenguinRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
WestworldRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
OzRated ★ 4.5
OzRated ★ 4.5
OzRated ★ 4.5
OzRated ★ 4.5
OzRated ★ 4.5
OzRated ★ 4.5
Zero DayRated ★ 3.5
Mare of EasttownRated ★ 4.0
EntourageRated ★ 4.0