Series
Ratings
124
Money's WarfareRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Dong YiRated ★ 5.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 5.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Righteous LoveRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 1.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0