Titles you rated
KOKUHORated ★ 3.0
Ordinary PeopleRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
The Wedding BanquetRated ★ 2.5
No More BetsRated ★ 3.0
People and MeatRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.0
The River That Holds Our HandsRated ★ 3.0
10s Across the BordersRated ★ 3.0
Leave the Cat AloneRated ★ 3.5
In the Sea of Strange ThoughtsRated ★ 4.0
Human ResourceRated ★ 4.0- Sky, Wind, Stars and the IslandRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
MaestroRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 3.5
Typhoon ClubRated ★ 3.0