Titles you rated
- Legal High SP 2Rated ★ 3.5
료마전Rated ★ 4.5
Legal HighRated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Odd Family 11Rated ★ 3.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 3.5- Lucky SevenRated ★ 3.0
BeginnerRated ★ 3.0
Beauty or BeastRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.5