Series
Ratings
28- 紙兎ロペRated ★ 0.5
- Nintama RantaroRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 2.5- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 2.0
NARUTORated ★ 5.0
Conan, the Boy in FutureRated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 5.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
- ドラえもんRated ★ 4.0
- The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
- FIRST CLASSRated ★ 2.5
Producing NobutaRated ★ 3.5
WATER BOYSRated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 5.0
Hirugao: Love Affairs in the AfternoonRated ★ 4.0