Titles you rated
DunkirkRated ★ 5.0
The Two PopesRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
Up in the AirRated ★ 4.0
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.5
The Map Against the WorldRated ★ 3.0
Against the SunRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0