Titles you rated
- Jo Eun Ji's FamilyRated ★ 5.0
JoeyRated ★ 2.0- Knight RiderRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
TakenRated ★ 3.0
MRated ★ 2.0- FeelingsRated ★ 2.5
SeoulmoonRated ★ 4.0
SandglassRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 4.0
- 다큐프라임 - 빛의 물리학Rated ★ 3.5
VRated ★ 2.5
One PieceRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 4.5
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 3.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 4.5
Battlestar Galactica Season 4Rated ★ 3.0
White CollarRated ★ 2.0