Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 5.0
The Last CastleRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
What a Man WantsRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 3.0
127 HoursRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 5.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 1.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 1.5
PassengersRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0
PrisonersRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0