Titles you rated
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.5
Van HelsingRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
The Divine WeaponRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 3.5