Movies
Ratings
151
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
TakenRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 5.0
My Tutor FriendRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 2.5