Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The PlatformRated ★ 2.0
HuntRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 2.5
Top GunRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Tomb of the RiverRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.0
The MediumRated ★ 1.0
DefaultRated ★ 3.5
BumblebeeRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 3.5
Crazy RomanceRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
JokerRated ★ 2.5
MoneyballRated ★ 3.5