Series
Ratings
64
Steel Troops Season 1Rated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
RomeRated ★ 4.5
RomeRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
LIFERated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5- I'm Dying SoonRated ★ 4.0
- 18 YearsRated ★ 4.0
The Legendary LackeyRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5