Series
Ratings
211
Love with a CaseRated ★ 3.5
Ishiko to Haneo: Sonna Koto de Uttaemasu?Rated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Will of Ex-BoyfriendRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
PerformerRated ★ 4.0
NokideugzoneRated ★ 3.0
And Then There Were NoneRated ★ 3.5
MirandaRated ★ 4.0- MirandaRated ★ 4.0
Konin Todoke ni Han wo Oshita dake desu gaRated ★ 3.0
Hankei 5 MeterRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.5
#RemoloveRated ★ 3.5
I Don't Love You YetRated ★ 3.0
Promise CinderellaRated ★ 2.0
VeepRated ★ 4.5