Movies
Ratings
522
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Our PresidentRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
A Melody to RememberRated ★ 2.0
RoomRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0